Elektryczny rower Contest E-Bike 1 z osprzętem firmy Shimano to idealny sprzęt dla dziewczyny lub kobiety, która chce jeździć po zakupy rowerem, ale nieco brakuje jej siły i motywacji do tego.

Lecz w porównaniu do klasycznego roweru miejskiego na nim jeździ się łatwiej ze względu na to, że ma dwa razy więcej biegów, czyli sześć i akumulator pozwalający przejechać dystans do pięćdziesięciu kilometrów bez pedałowania.

Najlepszy ekeltryczny rower na rynku? Cntest E-Bike 1!

Dodatkowym atutem Contest E-Bike 1 są tylny bagażnik w kształcie kufra wraz z oświetleniem i odblaskami oraz typowy dla wielu rowerów miejskich przedni kosz. Dzięki którym to przeciętna gospodyni domowa może przywieźć w drodze powrotnej do domu spore zakupy.

No a gdy nabierze się już sił, to można zdjąć pokaźnych rozmiarów akumulator i jeździć znacznie lżejszym rowerem po zakupy lub dla samej frajdy z jazdy. Można także traktować akumulator jako obciążenie treningowe i pokonywać wraz z nim coraz to dłuższe trasy, po to by tracić zbędne kilogramy trochę szybciej. Tego typu pokonywanie tras miejskich i szosowych jest dość wymagające dla kobiety która głównie zajmuje się domem, ale jeśli systematycznie zwiększa się dystans. Choćby o ten kilometr więcej z miesiąca na miesiąc, gdy jeździ się raz na dwa lub na trzy dni. To już po zaledwie kilku miesiącach odczuwa się znaczącą poprawę.

Jeśli zaś chodzi o naładowany akumulator roweru Contest E-Bike 1, to sprawa jest prosta. Nawet gdy już po tym prawie rocznym treningu rowerowym nabierze się siły i kondycji, to lepiej mieć go ze sobą, by w razie niespodziewanej kontuzji wrócić do domu bez większego problemu.

Dlatego właśnie warto mieć rower elektryczny Contest E-Bike 1 dostępny w kilku barwnych opcjach. Po to by z pewną asekuracją zrzucać zbędne kilogramy, zdobywać siłę i wytrzymałość. No i by przy okazji robić zakupy.